Kontaktinformasjon

Blue contact button

Adresse: Østre Nesttunvei 10, 5221 Nesttun

Nesttun er den lille byen i «hjertet av Fana», og er sentralt i forhold til det meste i Bergen! Vi holder til i trivelige og lett tilgjengelige lokaler sentralt på Nesttun, ca. femten minutter unna Bergen sentrum med bil, buss eller bane.  Kontorene ligger rett ved Bybanen, og det er gode parkeringsmuligheter rett i nærheten.  Våre kontorer ligger i 2. etasje og har adkomst både via trapp og heis. Kontorene har eget venterom.

Vår sekretær og kontormedarbeider Inger Reimers Ramsdal har telefontid beregnet for generelle henvendelser til senteret. Hun kan nås pr. telefon mandager mellom kl. 10.00 – 12.00 eller på mail (se under).

Du er også velkommen til å ta direkte kontakt med hver enkelt på telefon eller e-post. Vi gjør oppmerksom på at vi ikke ønsker at personsensitive opplysninger, som f.eks. legehenvisninger, sendes på mail. 

Kontormedarbeider/sekretær Inger Reimers Ramsdal

tel. 465 13 068 (mandager 10.00 – 12.00)

inger@fanapsykoterapisenter.no

Psykolog Thor Ove Asbjørnsen

thor@fanapsykoterapisenter.no

tel. 484 35 415

Psykolog Kjell Ottar Bjørnevoll

kjell.ottar.bjornevoll@fanapsykoterapisenter.no

tel. 918 64 387

Spesialist i sexologisk rådgivning Anne Dobbe

anne.dobbe@fanapsykoterapisenter.no

tel. 473 79 438

Psykolog Kristin Hauge

kristin.hauge@fanapsykoterapisenter.no

tel. 413 29 145

Psykolog Vibeke Høegh-Krohn

vibeke@fanapsykoterapisenter.no

tel. 905 11 668

Psykolog Kari Therese Lund

karitherese@fanapsykoterapisenter.no

tel. 926 26 924

Psykolog Hilde Marie Osen

hilde.marie.osen@fanapsykoterapisenter.no

tel. 458 06 490 (telefontid man., ons. og fre. mellom 12.00 og 13.00)

Psykolog Frode Thuen

frode.thuen@fanapsykoterapisenter.no

tel. 913 11 183

Psykolog Kari Skudal Ullaland

kari@fanapsykoterapisenter.no

tel. 958 39 558

Psykiater Inger Marie Waage

inger.marie.waage@fanapsykoterapisenter.no

tel. 924 12 652

Psykolog Melanie Young

melanie@fanapsykoterapisenter.no

Tel. 923 10 152